Bugün Çok güzel bir keşif yaptım

Evet bugün editörlük yaptığım sitelere yazmış olduğum yazıların google.com.tr nasıl konumda olduklarına bakarken bir başka bir web siteyi keşif ettim ve daha sonra kendimi sorgulamaya başladım neden bizlerde bu kadar ciddi bir kullanıcı kitlesini cekemiyoruz diye bizdemi sorun yoksa adaletsiz olarak başka sitelerimi cıkarıyor diye ama daha sonra uzun uzun düşündüm ve hatanın bizden olduğunu çok iyi anladım.

Şimdi sizlere bahsedeceğim sitelerin ana linkiyle salonların adını vereceğim. Sizlerde bu linklerle web siteye çok rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Yukarıda linkleri takip ederseniz okey1.com web sitesinin popüler okey oyna salonlarına giriş yapmış olursunuz. Ama ben çok beğendim diye sizlerinde beğeneceğiniz anlamına gelmez. Ama siteye girdiğimiz zaman okey salonların ciddi anlamda ağzına kadar dolu olduğunu göreceksiniz sitenin iki bölümü bulunmamaktadır. Bir bölümü tavla diğer bölümü okey. şimdi azıcık da sizlere tavla bölümünden bahsedelim.

Tavla bölümünde 6 salon bulunmaktadır bu hızla büyümeye giderse daha fazla salon açma gereği duyacaklar gibi.

Bir çok okey sitesinde tavla oyunu bulunmaktadır ama okey1.com da tavla salonları bulunmaktadır kullanıcısına her katagori de hizmet vermeye çalıştıklarını görüyoruz. Okey ile ilgili sitelerle aramızda sohbet etmekteğiz pek yakında okey1 adresinin 101 okey ve pişti gibi oyunları da sitesine aktif edeceğini duyumunu aldık. Ama en önemli olan okeyservisi.com adresinin yakında cıkaracağı okey oyunun bir çok web sitesi çok merak ediyor. Neden bu kadar merak ediliyor.? Nedeni şu zira 1 yıldır alt yapısını tamamlamak için uğraşıyorlar. Ve en son sürümü kendim bizzat denedim çok hoşuma gitti ve esokeye çok büyük bir darbe vuracak gibi. Değerli kullanıcılarımız bugün bu kadar sohbet bence yeter zira saat 00:25 olmuş sabah malum erken kalkıp işe gideceğiz:) şuanda okey salonlarımızda bulunan tüm kulalnıcılarımıza bol şanslar ve iyi eğlenceler dileriz.

okey1 okey salonlari Bugün Çok güzel bir keşif yaptım

 

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

mehmet
18 Ağustos 2013 - 10:11 pm

Okeyoynamakguzel

Sitemizde bulunan en güncel konular